translate with Google: EN / RU

Vila TERRA Luhačovice

Přijeďte si užít podmanivou atmosféru lázní, krásnou v každém ročním období.

 

Vítáme Vás ve čtvrtém největším a nejnavštěvovanějším lázeňském městě v České republice, v největších lázních Moravy. Luhačovice mají dlouhodobou tradicí lázeňské léčby trávicího ústrojí, dýchacích cest, diabetu a pohybového aparátu.

Lázně Luhačovice jsou světoznámé svými léčivými prameny, příznivými klimatickými podmínkami, nádhernou přírodou a především svou typickou architekturou. Na lázeňském území Luhačovic vyvěrá 16 hydrouhličitanochlorido- sodných kyselek a jeden sirný pramen s průměrnou teplotou 11°C. Mezi nejpopulárnější prameny patří Vincentka, Aloiska, Ottovka, pramen dr. Šťastného a sv. Josefa. Vydejte se i vy za poznáním čarokrásné přírody.

Svět pod jednou střechou

V současné době máte k dispozici šest dvoulůžkových, jeden čtyřlůžkový a jeden pětilůžkový apartmán, apartmány mají klimatizaci a vybavené kuchyňské kouty včetně myčky nádobí a kávovaru.. Každý z nich je navržen ve zcela odlišném stylu. Je jen na Vás, pro který se rozhodne nyní a který zvolíte příště. Jednotlivé interiéry jsou svou originalitou na míle vzdáleny běžné hotelové uniformitě. Autorkou nekonvenčních návrhů je MgA. Pavla Richterová.

K odpočinku a relaxaci poslouží bazén s protiproudem, vířivka, finská a parní sauna a společenská místnost se zázemím. Kdispozici jsou masáže i různé druhy zábalů.

Parkování je zajištěno přímo v místě pobytu, v uzavřeném areálu Vily TERRA.
Prostory jsou klimatizovány.
Celý objekt je nekuřácký a nepředpokládá se zde pobyt zvířecích společníků.
Samozřejmostí je Wi-fi internetové připojení.

Rezervujte si svůj pobyt ještě dnes

Rezervaci nebo poptávku můžete provést i telefonicky na tel. +420 725 383 019


Rezervace

Kontakt

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat....

 

TERRA Luhačovice
Leoše Janáčka 375, 763 26 Luhačovice
okres Zlín, Zlínský kraj

GPS: 49.1149342N, 17.7673117E
Telefon:  

+420 725 383 019

E-mail:  
  info@terra-luhacovice.cz